Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Szkoła Dialogu

szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Social Media

FacebookeLO eLO TV

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

Małopolska Chmura Edukacyjna


efs-kolor-300dpi-rgb.jpg


cloud-computing.png     Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne II

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych u uczniów szkoły oraz właściwych postaw, umożliwiających kontynuowanie nauki na kolejnym szczeblu edukacyjnym i gwarantujących właściwe funkcjonowanie na rynku pracy, poprzez realizację zajęć on-line z zakresu matematyki i biologii, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych.

W ramach projektu zorganizowane zostaną zajęcia rozwijające (60 godz.) dla uczniów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji w dwóch obszarach tematycznych: matematyka i biologia. Zajęcia odbywać się będą we współpracy z uczelniami wyższymi w formie zajęć on-line w okresie dwóch semestrów w roku szkolnym 2020/2021. Ponadto uczniowie biorący udział w projekcie uczestniczyć będą w zajęciach na uczelni wyższej, które będą prowadzone wg scenariuszy przygotowanych w projekcie koordynacyjnym Małopolska Chmura Edukacyjna. Projekt przewiduje także zakup pomocy dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia zajęć.

Metodyka realizacji projektu wpływa korzystnie na świadomość uczniów w zakresie wyboru kierunku studiów i dostarcza doświadczeń na temat specyfiki studiowania. Ponadto zwiększa motywację do kontynuacji nauki, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii wyrównuje poziom dostępu do wiedzy na terenie województwa.

Całkowita wartość projektu: 14 413,67 zł

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.