Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Social Media

Facebook 

Szkoła Dialogu

Szkoła Dialogu 2021szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

Aktualności

„Wiedza, odwaga, umiejętności - udzielamy pierwszej pomocy przedmedycznej"
2023-06-06 08:04

„Wiedza, odwaga, umiejętności - udzielamy pierwszej pomocy przedmedycznej"

Dzisiaj dzięki dotacji Powiatu Brzeskiego na realizację zadania publicznego pn. "Wiedza, odwaga, umiejętności - udzielamy pierwszej pomocy przedmedycznej" pozyskanej przez zaprzyjaźnione Stowarzyszenie Be Active, 16 uczniów klas pierwszych rozpoczęło kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Super grupa, super ratownicy! Brawo!


SPOTKANIE KOŁA FIORD
2023-06-06 08:01

SPOTKANIE KOŁA FIORD

W naszej szkole 2 czerwca odbyło się kolejne spotkanie Licealnego Koła miłośników Skandynawii „FIORD”. Uczniowie z klas językowych wspólnie z opiekunem koła Panem Markiem Rzeszucińskim sprawdzili tym razem swoją wiedzę na temat krajów nordyckich i Skandynawii w konkursach wiedzy.


Światowy Dzień bez Tytoniu 2023
2023-06-02 06:54

Światowy Dzień bez Tytoniu 2023

31 maja w naszej szkole w holu głównym odbył się happening „Zamiast dymka – witaminka!”, którego celem byłozwrócenie uwagi na negatywne aspekty zdrowotne wynikające z nałogu palenia papierosów i e- papierosów. Akcja została zainicjowana przez pedagoga szkolnego wraz z Samorządem Uczniowskim do której dołączyli nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie klasy 2A1.


"Kopernik na szlaku„
2023-05-30 19:58

"Kopernik na szlaku„

W sobotę 27 maja zainaugurowaliśmy nieformalny ( jeszcze) projekt Szkolnego Koła PTTK "Kopernik na szlaku". Idea Szkolnego Klubu Miłośników Gór zrodziła się w kwietniu podczas spotkania z licencjonowanym przewodnikiem beskidzkim Panem Łukaszem Kornasiem i dwójką współpracujących z nim naszych absolwentów Panią Eweliną Damasiewicz i Panem Danielem Szczupałem. Wtedy też spontanicznie został ustalony termin oraz trasa naszej pierwszej wspólnej górskiej wyprawy.


Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne III
2023-05-30 19:26

Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne III

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Brzesku biorący udział w zajęciach on-line z języka angielskiego w ramach projektu „Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne III” wzięli udział w podsumowaniu zajęć na Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie.


Kolejne spotkanie Językowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego za nami…
2023-05-29 15:03

Kolejne spotkanie Językowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego za nami…

Kolejne spotkanie Językowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych – Grant 3” za nami.... W piątek 26 maja zorganizowaliśmy w świetlicy szkolnej Wieczór Filmowy. Tym razem na tapetę wzięliśmy Top Gun – film z 1986r. Na czym polegał fenomen jego popularności? Czym zasłużył sobie na status kultowego obrazu pomimo wielu słabych stron?


Odważmy się mówić o Hejcie!
2023-05-24 22:04

Odważmy się mówić o Hejcie!

Hejt słowo, które wywołuje skrajne emocje, ale przede wszystkim rani codziennie nowe osoby. 18.maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z dziennikarzem oraz mówcą motywacyjnym Sławomirem Matczakiem.


2023-05-17 21:00

Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów


Kopernik wygrał „Kazimierza”!
2023-05-03 21:29

Kopernik wygrał „Kazimierza”!

W tym roku odbyła się 11. edycja powiatowego konkursu historycznego „ Kazimierz Wielki i jego czasy”. Miło jest nam poinformować, że czołowe miejsca w rywalizacji uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu brzeskiego przypadły uczniom naszego liceum. Gabriela Świerczek z klasy 1A1 zajęła II miejsce a Mateusz Sacha z klasy 1G1 wygrał rywalizację zajmując I miejsce.


Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2023
2023-05-02 16:24

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2023

26 kwietnia odbył się, reaktywowany po dłuższej przerwie, Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym wzięli udział soliści oraz zespół wokalno-muzyczny, wykonujący piosenki w języku angielskim i francuskim. Dodatkowo po zakończeniu konkursu uczniowie wykonali kilka obcojęzycznych utworów, w tym w języku niemieckim. Uczestnikom gratulujemy chęci, odwagi i zaangażowania!