Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Szkoła Dialogu

szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Social Media

Facebook

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA - zakończenie projektu

2021-06-24 21:18
MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA - zakończenie projektu

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 2A, 2AO, 2BO oraz 2BD naszego liceum mieli okazję uczestniczyć w zajęciach on line z biologii i matematyki, prowadzonych przez nauczycieli akademickich Uniwersytetu Rolniczego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i realizowanych w ramach projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna – przedmioty ogólne II”,  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.1. Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna.

Zajęcia realizowane w ramach projektu MCHE, miały na celu podniesienie kompetencji kluczowych u uczniów szkoły oraz właściwych postaw, umożliwiających kontynuowanie nauki na kolejnym szczeblu edukacyjnym i gwarantujących właściwe funkcjonowanie na rynku pracy, poprzez realizację zajęć on-line z zakresu matematyki i biologii, przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych.

W ramach projektu zorganizowane zostały zajęcia rozwijające (60 godz.) dla uczniów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji w dwóch obszarach tematycznych: matematyka i biologia. Zajęcia odbywały się we współpracy z uczelniami wyższymi: Uniwersytetem Jagiellońskim oraz Uniwersytetem Rolniczym, w formie zajęć on-line w okresie dwóch semestrów w roku szkolnym 2020/2021.

Opiekunami szkolnymi uczniów były: p. Krystyna Pawłowska i p. Agata Witaszek.

Zobacz galerię