Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Szkoła Dialogu

szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Social Media

FacebookeLO eLO TV

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

Międzynarodowy Dzień Ziemi

2021-04-19 08:21
Międzynarodowy Dzień Ziemi

Już za kilka dni obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Święto to przypomina nam jak ważne są działania ekologiczne każdego z nas - wykonywane każdego dnia - na rzecz ochrony przyrody. Z tej okazji chcemy zaprosić Was do włączenia się w obchody tego dnia poprzez Waszą aktywność on-line! Chcemy poznać Wasze sposoby na ekologię, działania ekologiczne, które wdrażacie w swoim życiu, jak również chcielibyśmy zobaczyć Wasze „miejsca” na Ziemi, oazy spokoju, w których czytacie, uczycie się albo po prostu zakątki, które są dla Was ważne lub nawet magiczne. Może to być np. Wasz własny ogród czy las w Waszej miejscowości. Podzielcie się tym z Nami! Najciekawsze propozycje opublikujemy na funpage’u szkoły! Zapraszamy i zachęcamy do udziału!

Wybierz coś dla siebie spośród propozycji poniżej:

  1. Zrób zdjęcie swojego działania ekologicznego nawiązujące do tegorocznego hasła przewodniego „Przywróć naszą ziemię”. Przesłane zdjęcia wezmą udział w plebiscycie na najbardziej ekologiczne działanie. Zostaną opublikowane na stronie szkolnego Facebooka. Będzie można na nie głosować. Liczymy na waszą kreatywność i działania ekologiczne…
  2. Moje własna, zielona planeta! Zrób zdjęcie w jaki sposób odpoczywasz, pokaż miejsce, które pomaga Ci się na chwilę zatrzymać, złapać oddech, pomyśleć kreatywnie, lub miejsce w którym lubisz się uczyć, czytać, biegać, przebywać, niech to będzie miejsce w plenerze, pełne zieleni (ogród, las, park…). Pod zdjęciem umieść komentarz dlaczego to miejsce jest dla Ciebie ważne! Najciekawszy post (relacja) zostaną nagrodzone. Wiemy, że wasza pomysłowość nie zna granic!
  3. Masz pomysł na działanie ekologiczne, które można wdrożyć na terenie naszej szkoły? Podziel się tym z nami a my postaramy się wdrożyć je w życie po powrocie do nauki stacjonarnej!

Wszystkie zdjęcia, pomysły i propozycje możecie wysyłać przez dziennik elektroniczny do doradcy zawodowego Pani Małgorzaty Smoleń lud do Pani pedagog Marty Sacha do dnia 21 kwietnia 2021 r. do godz. 19. Czekamy!