Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Social Media

Facebook 

Szkoła Dialogu

Szkoła Dialogu 2021szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Znak JakościPożegnanie maturzystów

2024-05-07 06:18
Pożegnanie maturzystów

Ostatni piątek kwietnia w kalendarzu roku szkolnego to dzień zakończenia nauki klas maturalnych. Pożegnanie z nimi to zawsze bardzo wzruszający moment dla całej szkoły. Podczas uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za aktywności uczniów oraz listy gratulacyjne dla Rodziców najlepszych uczniów. Były podziękowania, podsumowania i życzenia na dalszą drogę edukacyjną.
Drodzy Absolwenci! Nie mówimy zatem „żegnajcie”, lecz do widzenia, do zobaczenia”, bo mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie się spotkamy, że będziecie wracali do tego miejsca i do nas, by podzielić się swymi sukcesami, smutkami i radościami dorosłego życia. A teraz idźcie przed siebie, bo życie na Was czeka. Idźcie i cieszcie się, bo życie się przed Wami otwiera!