Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Social Media

Facebook 

Szkoła Dialogu

Szkoła Dialogu 2021szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

„PAKT”

2023-03-17 06:57
„PAKT”
Pan Ryszard Ostrowski - Dyrektor LO im. M. Kopernika w Brzesku - szkoły modelowej HUMINE - uczestniczył 15 marca 2023 r. w uroczystym otwarciu Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii w Tarnowie. 
"PAKT" to nowatorski pomysł na laboratoria tworzone dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich ale także z myślą o osobach dorosłych i rodzinach. Na trzecim piętrze budynku „Krakusa” zorganizowano na 330 metrach kwadratowych pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt cyfrowy, który będzie służył do nauki programowania, projektowania wizualnego czy montażu dźwięku i wideo.  Znalazły się tam nie tylko komputery, ale także drukarki 3D, klocki LEGO i ploter laserowy. 
W uroczystym przecięciu wstęgi, inaugurującym działalność pracowni, wzięli udział: sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa - Janusz Cieszyński, zastępca prezydenta Tarnowa - Bogumiła Porębska, posłanka Anna Pieczarka, członkini Zarządu Województwa Małopolskiego - Marta Malec-Lech, Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego - Dariusz Styrna, dyrektorka Biura Projektów Własnych CPPC - Maja Wolnik, koordynatorka projektu PAKT - Oktawia Gorzeńska. W roli gospodarza wystąpił Prezes Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” - Krzysztof Głomb wraz z wiceprezesem Arturem Krawczykiem oraz współpracownikami - Marcinem Mechlą, Grzegorzem Foltakiem i Konradem Mleczko. Obecnych było wielu przedstawicieli lokalnych samorządów oraz dyrektorów i nauczycieli "szkół modelowych". Niedługo nasi uczniowie - uczestnicy projektu HUMINE - będą mogli skorzystać z oferty PAKTU.