Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Kontarst
Rozmiar czcionki
| |

Najnowsze galerie

Zobacz też

Starostwo Powiatowe w BrzeskuBiuletyn Informacji PublicznejKuratorium Oświaty w KrakowieUniwersytet Pedagogiczny w KrakowieUniwersytet Papieski w Krakowiedeklaracja-dost.jpgCentralna Komisja EgzaminacyjnaOkręgowa Komisja EgzaminacyjnaOśrodek Rozwoju Edukacji

Szkoła Dialogu

szk-dialogu2020.jpgszkoła dialogu 2019szkoła dialogu 2018szkoła dialogu 2017szkoła dialogu 2016

Social Media

Facebook

Znak Jakości

Tarcza Jakości - Brązowa Szkoła w Rankingu Perspektywy

Słotwino pamiętamy!

2021-09-05 13:09
Słotwino pamiętamy!

Nasze Liceum jak co roku włącza się w obchody rocznicy bombardowania pociągu ewakuacyjnego w Brzesku 05.09.1939 roku. 4 września 2021 roku w uroczystościach upamiętniających Ofiary Bombardowania Węzła Kolejowego Brzesko-Słotwina wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W skład pocztu sztandarowego weszli : Beata Guzik (3CO), Oliwia Mikulska (3CO), Patrycja Oleksy (3CO), Otylia Żurek (3CO), Patryk Szwed (3CO) i Piotr Bujak (3BO). Wiązankę kwiatów przed pomnikiem Ofiar złożyli członkowie Rady Uczniowskiej: Zuzanna Kluska (3GO) i Wiktor Dudek (3GO).

Z tej okazji z inicjatywy Pani Marty Sacha i Stowarzyszenia Be Active powstał filmik przypominający o tych tragicznych wydarzeniach. Za montaż i doradztwo techniczne odpowiedzialny był Szymon Wiśniowski z kl. 3a. Dziękujemy @Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku, Panu Zbigniewowi Stósowi z www.brzesko.ws oraz Pani Stanisławie Żurek za udostępnione materiały archiwalne.

Brzesko - Słotwina "Pociąg Śmierci"

Brzesko - Słotwina

Brzesko - Słotwina